Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 13699129



*

nr 1369 9129


Johan Herder

(f. 1952), Sverige


2 pcs, Johan Herder (b. 1952), Sweden. Komposition No 317 & 317, unframed. Signed, sheet: 29, 5x29, 5,


MIXED MEDIA, 2 st, Komposition No 317 & 317, oramat löst blad. Signerad, bladets mått: 29,5x29,5


Johan Herder, Swedish artist born 1952.

Droit De Suite

Yes

Estimate:

500

Sold:

SEK 100

Auction date:

Monday December 21 2020
at 18:43:11


  • Bid history
Time Bidder Bid
21/12 18:37:23 1      Vinnande bud



  • Artist/Designer

Johan Herder

Johan Herder, Swedish artist born 1952.

Read more about Johan Herder
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik johan herder oramat löst blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg




Ladda ner broschyr